Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara ili oldukça yüksek bir nüfus yoğunluğuna sahip olan bölgede bir çok sıkıntı yaşanmaktadır. Bölgenin en büyük sıkıntılarından birisi nakliyat ve taşımacılık sektörüdür. Bölgede hizmet veren bir çok nakliyat firması olmasına karşın kaliteli hizmet veren firma sayısı bir elin parmak sayısını geçmez.

 Ankara evden eve nakliyat firmaları içinde Esenkent nakliyat firması müşterilerine uygun fiyat veren firma verdiği kaliteli ve sorunsuz nakliyat hizmeti ile Ankara halkının en gözde nakliyat firması haline geldi. Çok güçlü bir ekibi bulunan firmada bütün işler bir saat gibi tıkır tıkır işler. Sizde bu sürecin başında sorunsuz nakliyat hizmeti almanın keyfini yaşarsınız.

 Ankara evden eve nakliyat firması olarak ekspertiz ekibimiz ücretsiz olarak evinizi ziyaret eder. Eşyalarınızın durumunu analiz eder. Sizden tüm bilgileri alıp bu bilgiler ışığında size en uygun fiyat tarifesini çıkartır. Anlaşma olması dahlinde size bir çalışma takvimi verilir. Bu takvime sadık kalınarak belirlenen gün ve saat aralığında eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Taşıma öncesinde ambalaj ve paketleme ekibi eşyalarınızı ambalajlar. Usta taşıma ekibi eşyalarınızı kırmadan dökmeden hijyenik yapısını bozmadan taşır. Olası bir kaza durumuna karşı tüm eşyalarınız sigorta şirketimiz kapsamında sigortalanır. Zarar gören tüm eşyalarınızın bedeli tarafınıza tanzim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir