Astropay Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilir

Astropay Firması Seçerken Nelere Dikkat EdilirAstropay evrensel ödeme sistemi 2008 yılında hayata merhaba dedi. Bugün dünyanın en güvenilir ödeme yöntemi haline geldi. Astropay kullanmak son derece güvenli olmasına rağmen Astropay firmaları için aynı şeyi maalesef söyleyemeyeceğim.

Astropay satın alırken paranızı kaptırabilirsiniz. Bu anlamda çok dikkatli olmalısınız. Bugün merdiven altı diye tabir edilen bir çok korsan Astropay firması mevcuttur. Astropay almak için gönderdiğiniz paranın karşılığını alamama gibi durum söz konusu olabilir. Böyle durumda hakkınızı aramanız paranızın karşılığını almanız için Adliye ve savcılıkta soluğu alabilirsiniz.

Astropay satın alırken önce ödeme geçer sonra karşı taraf size 16 haneli pin kodunu, son kullanma tarihini ve cvc güvenlik kodunu alırsınız. Alışveriş yapacağınız yerde bulunan Astropay ile öde seçeneğini tıklayıp ödeme bilgisi için size verilen bilgileri aktarırsınız. Bu bilgilerin doğru olması gerekir. Birçok firma size yanlış bilgiler verebilir. Bu durumda sizin kartı kullandığınızı iddia edip paranızın üstüne yatabilirler.

Astropay kart kullanmak güvenlidir. Fakat Astropay kart firmaları güvenli değildir. Bu yüzden kendinize güvenilir referansı kuvvetli firmalar bulmalısınız. İmkanınız varsa eğer sürekli alışveriş yapan birisiyseniz Astropay firmanızı yaşadığınız yerde bilindik yerden almalısınız.

Astropay bilgilerini internet üzerinden açık veren firmalar güvenilir değildir. Kodlar telefonunuza özel mesajla gelmelidir. Güvenlik zafiyeti olan siteler size verilen kodların başkalarının eline geçmesine engel olamaz. Haberiniz olmadan kodu bir başkası kullanır. Siz de verdiğiniz paranın hakkını alamamış olursunuz.

Astropay firmasına kesinlikle şahsi bilginizi vermeyin. Ödeme olarak havale kanalını kullanıyorsanız açıklamaya telefon numaranızı girin. Ödeme dekontunuzu mutlaka saklayın. İmkanınız varsa site adresini ve konuşma kayıtlarını not alın.Olası bir dolandırılma durumunda elinizde elle tutulur deliller olmalıdır.

İnternet üzerinde ucuz Astropay sattığını iddia eden firmalara itibar etmeyin. Astropay fiyatı dolar kurunun altında olması imkansızdır. Ucuz kart satanlar muhtemelen dolandırıcıdır. Ödeme geçtiğinizde ya size kod vermeyecektir ya da kullanılmış bir kod verecektir. Kartın geçersiz olduğunu söylediğinizde durumu inkar edip sizin kartı kullanmış olduğunuzu söyleyerek paranızın üstüne yatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir