Astropay Kart Firması Nasıl Seçilir ?

Astropay Kart Firması Nasıl Seçilir ?Astropay kart güvenilir bir elektronik ödeme sistemidir. Sistem güvenilir bir sistem fakat Astropay kart satan firmalar için aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Bugün bir çok hayali firma Astropay kart satış yaptığını söyleyerek internet dünyasında insanları dolandırmaya çalışmaktadır. Paranızı kaptırmadan güvenli bir alışveriş yapmak için güvenilir Astropay kart firması bulup alışverişinizi sürekli aynı yerden yapmalısınız. Sürekli alışveriş yapmak hem güven açısından iyidir hem de sürekli müşterisi olduğunuzu anladıklarında kar komisyonunu kırıp size uygun fiyattan kart verebilirler.

Astropay kart firması seçerken şu hususlara dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederim.
1- Astropay kart firması fiyat olarak dolar kurunun altında bir rakam söylüyorsa itibar etmeyin. Çünkü astropay kart dolar olarak yüklendiği için kart fiyatı dolar kurunun biraz üstündedir. Çünkü firmanın komisyon ücreti ve KDV konularak Astropay kart fiyatları belirlenir.
2- Astropay kart firması ile ilgili daha önce şikayetin olup olmadığını anlamak için sikayetimvar.com sitesine girip firmayı araştırabilirsiniz. Bazı firmalar hakkında yüzlerce şikayet konusu açılmıştır. Araştırma yapmak firmayı tanımak adına önemlidir. Yüzlerce şikayeti bulunan firmalardan uzak durmak adına bilgi sahibi olmanızı sağlar.
3- Astropay kart satan firmayı araştırın. Web sitesi ne kadar süredir faaliyette olduğu önemlidir. Geçmişi olmayan yeni kurulmuş firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Köklü uzun yıllar bu işi yapan firmaları tercih etmelisiniz. Yeni kurulan firmalar paravan firma olabilir. Bu anlamda uzun yıllar hizmet veren firmalar paravan firmalar değildir.
4- İnterneti aktif kullanan birisiyseniz özellikle webmaster sitelerine üyeliğiniz varsa bu sitelerin başında r10.net wmaraci.com siteler gelir. Bu sitelerde bir çok astropay satan firma bulunur. Bu firmalar buradan müşteri toplamaya çalışırlar. Bu kişilerin birilerini dolandırma lüksleri yoktur. Dolandırma durumlarında haklarında yapılan en ufak bir şikayette forumdan süresiz uzaklaştırma cezası alırlar. Bu forumlar onların müşteri kaynakları olduğu için bunu hiçbir ciddi firma göze almaz. Bu yüzden referansı kuvvetli olan firmaları tercih etmelisiniz. Dikkatli olmazsanız güvenilir alışveriş yapayım derken paranızı kaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir