KOSGEB KIRIKKALE

KOSGEB KIRIKKALEKOSGEB Kırıkkale projesi iş kurmak isteyen fakat bunun için ekonomik gücü olmayan Kırıkkale ikametli vatandaşlar için kurulmuş bir programdır. Bu programda amaç iş kurmak isteyenlere gerekli finansal destekle ihtiyaç duyduğu bilgileri bir kurs düzenleyerek aktarmaktır. Böylece vatandaşın üretime katılımını arttırıp ülke ekonomisine ve gelişmesine büyük katkılar sağlamaktır.

KOSGEB Kırıkkale için Kırıkkale ili ve ilçeleri olan Delice, Balışeyh, Bahşılı, Keskin, Karakeçili, Sulakyurt, Çelebi ve Yahşinde ikamet ediyor olmanız gerekir. Kadın, erkek, engelli, emekli, gazi, ev kadını olmanızın hiçbir önemi yok. Statünüz ve konumunuz ne olursa olsun 18 yaşını dolduran bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak müracaatınızı yapabilirsiniz.

KOSGEB Kırıkkale girişimcilik kurs merkezlerine ve iletişim bilgilerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. KOSGEB projesi ile ekonomik ve eğitimsel olarak desteklenir iş kurmanız için fırsatlar yaratılır. İçinizdeki girişimci ruhunuzu açığa çıkarmak, ihtiyaç duyduğunuz ekonomik gücü faizsiz bir şekilde almak için size olumlu ortamlar yaratır.

Girişimcilik Kursu Kırıkkale

KOSGEB kapsamında uygulamalı girişimcilik kursları açılır. Bu kursların iletişim bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu eğitimi almanız için kursa müracaat etmiş olmanız ve kursa yeterli katılımın sağlanmış olması gerekir. 20 kişilik bir katılım talebi kursun açılmasını sağlayacaktır.

Kursta meslek hayatınızda başarılı olmanız için gerekli tüm bilgiler aktarılır. İş kurma projeleri hakkında size gerekli eğitimler verilir. Kursun sonunda bir iş projesi geliştirmeniz gerekir. Belirlediğiniz iş projesi ile kurs bitirme belgenizi bankaya götürdüğünüzde devlet destekli sıfır faizli krediyi alabilir işinizi kurup hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

KOSGEB Kırıkkale Girişimcilik Kurs Adresleri

KOSGEB Kırıkkale Adres: Ovacık mahallesi Zafer caddesi no 63/b Merkez Kırıkkale

KOSGEB Kırıkkale Telefon: 0318 333 11 33

KOSGEB Kırıkkale Faks: 0318 333 11 36

KOSGEB Kırıkkale Mail: kirikkale@kosgeb.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir