KOSGEB TEKİRDAĞ

KOSGEB TEKİRDAĞEsnaf olmak, iş kurmak üretime katılmak istiyorsunuz bunun için yeterli bilgi ve finansa sahip değilseniz bu konuda KOSGEB Tekirdağ projesine dahil olabilirsiniz. KOSGEB Tekirdağ projesi Tekirdağ ilinde ve Tekirdağ ilçeleri olan Çorlu, Süleymanpaşa, Kapaklı, Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Şarköy, Saray, Muratlı’da ikamet eden kişiler için oluşturuldu.

KOSGEB Tekirdağ projesine dahil olmak çok kolaydır. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 Yaşını doldurmuş tüm Tekirdağ halkı bu projeye dahil olabilir. Projeye yeterli katılımın olması durumunda (bu sayı 20 gibi astronomik bir rakam) girişimcilik uygulama kursları açılır. Bu kurslarda kişilere oldukça faydalı bilgiler verilir. Kuracağınız işle ilgili fikir paylaşımlarında bulunur size iş hayatınızda başarı sağlayacak bilgi ve deneyimler aktarılır. Kurs boyunca sizden bir iş projesi geliştirmeniz istenir. Zaten kurs sonunda bu iş projesi ile iş dünyasına atılmanız istenir. Kursu başarı ile bitire ve iş projesi geliştiren herkes bankaya gidip devlet destekli faizsiz krediyi alıp iş hayatına merhaba diyebilir.

KOSGEB Tekirdağ kursuna kadın ,erkek, emekli, gazi, engelli statünüz ve durumunuz ne olursa olsun katılabilirsiniz. Kurs devlet destekli olup kurs için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sitemizde Kurs merkezlerinin iletişim numaralarına ve kurslar hakkında detaylı bilgilere en güncel haliyle ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Tekirdağ kobi destek kredisi ile işletmelerinizi büyütebilir üretimde maksimum görev alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için işletmenizi kobi statüsüne getirmeniz işletmenizin meslek odasına kayıt olmanız yeterlidir.

Tekirdağ KOSGEB destek Merkezleri ve iletişim Numaraları

Tekirdağ Merkez Adres: Değirmen altı mahallesi hukukçular sokak no 20 Tekirdağ

Tekirdağ Merkez Telefon: 0282 261 40 66

Tekirdağ Merkez Faks: 0282 261 50 66

Tekirdağ Merkez Eposta: tekirdag@kosgeb.gov.tr

Tekirdağ Çerkezköy Adres: TSO Gazi Osman Paşa Mahallesi Feyzi Paşa Caddesi Daire 1 No 5

Tekirdağ Çerkezköy Telefon: 0282 726 88 88

Tekirdağ Çerkezköy Faks: 0282 726 88 89

Tekirdağ Çorlu Adres: Çorlu TSO Şeyh sinan mahallesi kantarcı sokak no 16

Tekirdağ Çorlu Telefon: 0282 653 10 96

Tekirdağ Çorlu Faks: 0282 651 35 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir